Представниця Університету одержала Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік

За матеріалами сайту Верховної Ради України
Ілюстрація до матеріалу

Відповідно до Постанови Верховної Ради України № 1918-ІХ від 01.12.2021 року та подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій присуджено Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік.

Серед лауреатів премії – колектив авторів роботи «Підвищення ефективності кінцевого споживання енергії соціально-важливими користувачами (на прикладі найбільш енергоємних споживачів України: населення та металургії)», зокрема Христина Козак – кандидат технічних наук, асистент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва та інженерії довкілля Національного університету «Львівська політехніка».

Постанова Верховної Ради України № 1918-ІХ від 01.12.2021 року