Представниця Університету посіла друге місце у вечірньому забігу-феєрії до Міжнародного дня студентського спорту

За матеріалами сайту ЛОДА
вечірній забіг-феєрія у Львові

Майже 150 учасників стартували у другому вечірньому забігу-феєрії у Львові, що відбувся днями у межах відзначення Міжнародного дня студентського спорту.

З настанням темряви та увімкненням освітлення о 20:00 у Стрийському парку на дистанцію у 5 км вийшли як представники молоді, так і люди старшого віку, а також учасниці конкурсів краси «Міс Львів».

І хоча у забігу брали учать представники 11 університетів і коледжів, у хлопців перші три місця здобули курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Богдан Марченко, Владислав Щелинський та Вадим Волошин.

Цікавішою була боротьба за перемогу серед дівчат. Першою дистанцію у 4 кола подолала Христина Литвин, яка навчається у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Другою лінію фінішу перетнула майбутня архітектор Наталія Петришин з Національного університету «Львівська політехніка», а третьою стала студентка Львівського національного аграрного університету Соломія Шафранська.

Переможці та призери змагань одержали кубки і грамоти.