Представниця Університету була спікеркою масштабної події Forum 451°E: AI Revolution. Decode the Future

Організатори заходу
Фото із заходу

Нещодавно у Львові відбувся IX Форум електронного урядування Forum 451Е. Цьогоріч на заході айтівці, бізнесмени, освітяни обговорювали трансформаційну силу штучного інтелекту (ШІ), адже технології посідають центральне місце в сучасному світі й без них уже складно уявити свою буденність.

Кульмінацією цьогорічного форуму стала подія Forum 451°E: AI Revolution. Decode the Future. Близько 20 зіркових спікерів розповіли про використання штучного інтелекту у сфері освіти, медицини, безпеки міста, дезінформації, бізнесу тощо.

Зокрема, представниця Національного університету «Львівська політехніка», завідувачка кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Наталя Шаховська говорила про те, як класична освіта має змінитись, щоби відповідати вимогам ринку.

Докладніше про подію