Представниця Технологічного коледжу посіла ІІ місце на Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

12–14 листопада 2015 року в місті Одесі у приміщенні концертно-виставкового комплексу Одеського морського вокзалу відбувся XVIII Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2015».

Студентка відділення мистецтв Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Коцюбайло взяла активну участь у чемпіонаті в номінаціях «Індивідуальна категорія (жіноча) для студентів, юніорів, учнів» (студентка представила дві свої роботи – «Студентські будні» та «Випускний бал») і «Модний образ (FULL FASHION LOOK) (чоловіча)».

У першій номінації представниця Львівської політехніки виборола ІІ місце.

Вітаємо, Юлю! Бажаємо натхнення для подальшої творчості та нових перемог!

Щира подяка також викладачу коледжу Лесі Теодорівні Капраль за підготовку та підтримку студентки під час чемпіонату.