Представниця Університету здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів у лижних перегонах

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА
Оксана Заліско

Старший викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Заліско здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів, що тривають цими днями в Інсбруку, головному місті провінції Тіроль у західній Австрії.

12 січня на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії спортсменка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин. Загалом до Тіролю в січні цього року, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах, з’їхалось близько 3000 спортсменів з усього світу.

Нагадаємо, минулоріч Оксана Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту Оксана Заліско в складі збірної команди України виборола ІІІ місце у гонці на 15 км класичним стилем.