Представниця Львівської політехніки взяла участь у «Тренінгу для викладачів» від Фонду імені Фрідріха Еберта

Кафедра АФМ Львівської політехніки
в Одесі на «Тренінгу для викладачів»

20–22 жовтня 2017 року в Одесі відбувся «Тренінг для викладачів», організований Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та громадською організацією «Інститут демократії та соціального прогресу». Для участі у тренінгу на конкурсній основі було відібрано 23 особи з 200 охочих, і викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» к.е.н. О.В. Химич стала однією зі цих 23 щасливчиків!

Учасникам заходу було легко й цікаво подано багато актуальної та нової інформації щодо методик та інструментів якісного проведення лекцій, надзвичайно багато практичних завдань. Серед тем занять – «Жива бібліотека», «Як створити атмосферу лекцію/тренінгу?», «Як організувати лекцію/тренінг?», «Чому важливо приділяти увагу знайомству?», «Магія енерджайзерів», «Інструменти комунікації», «Як складати презентації?», «Організація рольових ігор» та ще багато цікавого.

Незабутня атмосфера панувала на заході. Нові друзі та нові можливості – ось що дав усім учасникам цей тренінг!

в Одесі на «Тренінгу для викладачів» в Одесі на «Тренінгу для викладачів» в Одесі на «Тренінгу для викладачів»