Представниця Львівської політехніки бере участь в обстеженні стану великовікових дерев нашого міста

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Пристовбурова лунка Тополі китайської, яка потребує втручання

Нещодавно у рамках співпраці кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки та управління екології Львівської міської ради проведено обстеження вікових дерев.

Галина Лукащук, доцентка кафедри містобудування ІАРД, у складі комісії управління екології ЛМР з обстеження стану великовікових дерев міста Львова, які пропонують до заповідання, провела обстеження у внутрішньому дворику за адресою площа Данила Галицького, 6.

Досліджено санітарний стан вікової Тополі китайської (Populus simonii Carr.). Виявлено цікаву архітектоніку крони дерева, розвинену багатостовбурність. Надано рекомендації щодо мінімального санітарного формування та збільшення пристовбурової лунки для покращення кореневого живлення. Дереву надано статус особливо цінного, воно занесене до реєстру й не підпадає під вирубку.

Пристовбурова лунка Тополі китайської, яка потребує втручання Архітектоніка крони Тополі китайської (Populus simonii Carr.)