Представниці Львівської політехніки виграли турнір з волейболу серед жіночих команд у Ковелі

За матеріалами сайту Ковельської міської ради
Волейболістки

У Ковелі відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд, у якому взяли участь «Ковельчанка» і «Реал-Авто» (Ковель), «Полісся» (Кобрин) та «Політехніка плюс» (Львів, Національний університет «Львівська політехніка»).

Турнір відбувався за коловою системою з трьох обов’язкових партій. Поєдинки проходили у видовищній, безкомпромісній боротьбі, і численні вболівальники отримали масу задоволення від дій гравців на волейбольному майданчику.

За результатами ігор на четвертому місці у турнірній таблиці команда «Реал-Авто», на третьому – «Полісся», друге – у «Ковельчанки», а перше здобула «Політехніка плюс».

Переможці та призери нагороджені медалями і грамотами, а тренеру і капітану команди «Політехніка плюс» Олені Безгребельній, старшому викладачеві кафедри фізичного виховання Львівської політехніки, вручено красень кубок. Найкращі гравці турніру отримали призи за номінаціями, зокрема, «Кращою блокуючою» стала Наталія Ігнатуша («Політехніка плюс»).