Представники Університету взяли участь у Міжнародному онлайн-форумі «Вплив штучного інтелекту на людину»

Орест Василько, керівник Центру італійсько-українського співробітництва
онлайн-форум

Факультет соціальних комунікаційних наук Салезіанського Папського університету організував та провів 25–26 вересня 2020 року Міжнародний онлайн-форум на тему «Вплив штучного інтелекту на людину».

Участь у цьому заході взяли і представники Національного університету «Львівська політехніка»: професор Наталія Чухрай, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор Наталія Шаховська, завідувач кафедри систем штучного інтелекту, та інженер Орест Василько, керівник Центру італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі».

Зараз львівські політехніки працюють над організацією співпраці з італійськими колегами із Салезіанського Папського університету й можливою участю у спільних міжнародних проєктах.

Приєднані файли