Представники Університету візьмуть участь у ІV Міжнародному екологічному форумі «Вода та Енергія»

За матеріалами порталу «Твоє місто»
Екологічний форум

13–14 вересня 2018 року у Львові відбудеться ІV Міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія». Ця подія є одним із найактуальніших та найвпливовіших заходів в Україні у сфері водопідготовки, водопостачання, водовідведення, впровадження інноваційних технологій та досвіду виробництва енергії з відновних джерел.

Під час Екофоруму відбудеться низка заходів, зокрема круглий стіл «Вплив стічних вод на екологію. Оптимізація роботи очисних споруд та обробка осадів», участь у якому візьмуть представники Національного університету «Львівська політехніка»: Мирослав Мальований, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, та Володимир Жук, доцент кафедри гідравліки і сантехніки Інституту будівництва та інженерії довкілля.