Представники польських університетів відвідали Науково-технічну бібліотеку Львівської політехніки

НТБ Львівської політехніки
Представники польських університетів відвідали Науково-технічну бібліотеку

2 червня 2018 року до Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» завітали гості з багатьох польських міст, зокрема з Вроцлава, Ополе, Любліна, Познаня та інших. А були це представники вищих навчальних закладів Польщі, які перебувають на урочистостях із вшанування пам’яті загиблих 3 липня 1941 року львівських професорів.

Польські колеги відвідали Університет, обсерваторію, а також Бібліотеку, де, зокрема, була організована екскурсія приміщеннями. Гості побували у книгосховищі, а також ознайомилися з виставкою раритетних книжкових видань з різноманітної тематики.