Представники Львівської політехніки взяли участь у Весняному діловому форумі

Катерина Дзюбіна, кафедра ЗМД Львівської політехніки
Весняний діловий форум відвідали викладачі ІНЕМ

Наприкінці квітня у Львові пройшов щорічний Весняний діловий форум, на якому відбувся обмін досвідом та презентація нових підходів у сфері функціонування економічних процесів.

Цьогорічний Форум зібрав понад 200 власників бізнесів та керівників підприємств, економістів, інвесторів, а також представників влади. Весняний діловий форум 2017 відвідав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер. Знаковою подією Форуму стало підписання Договору гарантій щодо кредиту для впровадження автоматичної системи оплати проїзду у місті Львові (електронного квитка) між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку.

За сприянням ТОВ «Юридична компанія «HD Partners» Весняний діловий форум відвідали викладачі Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту:

• завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності професор Ольга Мельник;
  • заступник завідувача кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності з міжнародної співпраці, старший викладач Катерина Дзюбіна;
  • доцент кафедри менеджменту організацій Андрій Дзюбіна.

До організації та проведення Форуму також долучилися студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності.

Під час роботи Форуму обговорення відбувалось у 4 панельних дискусіях за напрямами:

1. Стан фінансового сектора України;
  2. Україна як локація для інвестицій;
  3. Людський капітал України – реальний стан справ та експертні дослідження цього сектора;
  4. Приклади побудови успішних конкурентних українських компаній.

Отримані знання та досвід заплановано використати у наукових дослідженнях та для розвитку сучасних освітніх програм.

Інститут економіки і менеджменту висловлює подяку організаторам заходу ТОВ «Юридична компанія «HD Partners» та особисто Володимиру Глащенкову за отримані знання, досвід, натхнення та співпрацю.

Докладніше:

З презентаціями доповідей спікерів можна ознайомитись на сайті організаторів.

Фото зі сторінки користувача В. Глащенкова у мережі Фейсбук