Представники МІОК взяли участь в обговоренні концепції державної етнонаціональної політики України

МІОК Львівської політехніки
на засіданні

Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», взяла участь в обговоренні Концепції державної етнонаціональної політики України, яке відбулось у Львівській обласній державній адміністрації за участю голови ЛОДА Олега Синютки.

Проект Концепції представила Експертна рада з питань етнополітики, до складу якої увійшли відомі науковці та державні діячі. Дискусія відбулася за участю керівників національно-культурних товариств, експертів з наукових, громадських середовищ Львова та Львівщини.

Ірина Ключковська дала загальну оцінку проекту Концепції, підкресливши важливість і значення документа, який запропоновано до обговорення, та у своєму виступі зосередила увагу на тезі, що стосується українців, які проживають за кордоном.

В роботі засідання від Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою взяв також участь Юрій Марусик, молодший науковий співробітник МІОК.

на засіданні на засіданні на засіданні