Представники МІОК взяли участь у презентації сайту «Speak Ukrainian» у Дипломатичній академії при МЗС

МІОК Львівської політехніки
презентація сайту

28 лютого 2019 року наукові співробітники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Горда та Оксана Трумко взяли участь у презентації сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian», що відбулася в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України до Міжнародного дня рідної мови.

Сайт створено в 2018 році на замовлення Міністерства інформаційної політики України та на виконання Указу Президента № 156/2018 про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови.

На сайті подано перелік електронних ресурсів, підручників з української мови для іноземців. Є всі підстави сподіватися, що невдовзі він поповниться напрацюваннями МІОКу, який одним із перших в Україні почав створювати навчально-методичне забезпечення з вивчення української мови як іноземної.