Представники Львівської політехніки візьмуть участь у Фінальній конференції проєкту SmaLog

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фрагмент брошури конференції

5 жовтня 2021 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова у рамках програми Erasmus+ KA2 відбудеться Фінальна конференція проєкту SmaLog.

Теми зустрічі

• Майбутні виклики, пов’язані з розумним транспортом та логістикою у містах (роль нових інформаційно-комунікаційних технологій (e-ICTs) у покращенні досвіду подорожей; ICT та ІТS у безпеці дорожнього руху; Майбутнє інженерної освіти у транспортній галузі).
  • Результати проєкту Smalog (огляд проєкту; основні результати проєкту; можливість впровадження програми подвійного диплому у співпраці з Сілезьким технологічним університетом).
  • Досвід учасників Smalog з українських та грузинських університетів (підвищення потенціалу викладачів та студентів університетів України та Грузії).

На зустрічі будуть присутні представники Національного університету «Львівська політехніка» – доценти кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Микола Жук і Володимир Ковалишин.

Брошура конференції Брошура конференції