Представники кафедри міжнародної інформації взяли активну участь у зустрічі з Карстеном Фогтом

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Представники кафедри МІ взяли участь у зустрічі з Карстеном Фогтом

25 жовтня 2016 року студенти, аспіранти і завідувач кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки професор Василь Гулай взяли активну участь у регіональній зустрічі дискусійного клубу «Відкрий Світ» за участі Карстена Фогта – депутата Бундестагу Німеччини (1976–1998 рр.), Президента Парламентської асамблеї НАТО (1994–1996 рр.) – на тему «Конфлікти в Україні та Сирії: дискусії в ЄС та НАТО щодо впливу на політику щодо Росії».

Студенти другого та третього курсів напряму «Міжнародна інформація», а також аспірантка ІІІ року навчання Христина Юськів не лише виявили фахові аналітичні здібності зі складної міжнародно-політичної проблематики, але й продемонструвати досконале знання англійської мови у професійній науковій дискусії.

Представники кафедри МІ взяли участь у зустрічі з Карстеном Фогтом Представники кафедри МІ взяли участь у зустрічі з Карстеном Фогтом