Представники кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки взяли участь у конференції в Польщі

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Представники кафедри МІ взяли участь у конференції в Польщі

Завідувач кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» професор Василь Гулай та асистент кафедри Ольга Лалак взяли участь у VI науковій конференції «Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe. Bezpieczeństwo i obronność państwa», яку в м. Лодзі 21–22 вересня 2016 року проводив найбільший недержавний вищий навчальний заклад Польщі Społeczna Akademia Nauk.

Учасники конференції із зацікавленням заслухали доповідь на тему «Realizacja europejskiego wektora integracyjnego Ukrainy i Mołdawii w realiach rozwiniętej «wojny hybrydowej» Federacji Rosyjskiej – aspekty bezpieczeństwa informacyjnego społeczeństwa i państwa».

Окремо було обговорено напрями співпраці в організації обмінів студентами між двома вишами, підготовки програм «подвійних дипломів» та інші актуальні питання.

Представники кафедри МІ взяли участь у конференції в Польщі Представники кафедри МІ взяли участь у конференції в Польщі