Представники ІППТ виступили на Міжнародній конференції з питань сталого розвитку ISCSEES 2022

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Заставка конференції

Заступник директора Навчально-наукового інституту підприємництва і перспективних технологій Львівської політехніки, доктор економічних наук, старший дослідник Назарій Попадинець 22 червня 2022 року взяв участь у ІХ Міжнародній конференції з питань сталого розвитку в енергетиці та екології ISCSEES22 (9th International Scientific Conference on Sustainability in Energy and Environmental Science) в ролі спікера секції № 2 Science and Technology in the Field of Environment.

Разом із директором Інституту, к.т.н., доцентом Йосифом Хром’яком науковець виступив із доповіддю на тему «Effects of Regional Smart Transformation», а спільно з деканом базової та вищої освіти ІППТ, к.е.н., доцентом Оксаною Садурою«Territorial Communities of Ukraine in the Context of Decentralization».

Загалом упродовж конференції 22–24 червня було презентовано 53 наукові доповіді (224 учасників з 13 країн), які розглядали проблемні питання сталого розвитку України в умовах сьогодення.

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати на сайті конференції.