Представники Центру професійно-кар’єрної орієнтації Університету завітали у «Політехнік-Еколенд»

ІННЦПКО Львівської політехніки
у «Політехнік-Еколенд»

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка», який очолює директор Олександр Захар’яш залучає в поле зору своєї уваги і наших найменших громадян. Зокрема, впродовж останніх років налагоджено активну цікаву співпрацю з Освітнім центром «Політехнік-Еколенд».

Днями з просвітницькою місією представники ІННЦПКО завітали до Спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня Освітній центр «Політехнік-Еколенд».

Під час зустрічі були проведені майстер-класи зі створення штучної блискавки, найпростішого джерела струму, невеличкий екскурс у світ лазерних променів та різноманітних кристалів, що викликало неабиякий інтерес і захоплення серед дітей та їхніх батьків.

у «Політехнік-Еколенд» у «Політехнік-Еколенд» у «Політехнік-Еколенд» у «Політехнік-Еколенд» у «Політехнік-Еколенд» у «Політехнік-Еколенд» у «Політехнік-Еколенд»