8 листопада 2018 року, напередодні Всесвітнього дня науки, у львівському Будинку вчених відбулось відзначення талановитих молодих учених і дослідників Львівщини.
Лауреатами премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради стали представники Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки: доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Марта Адамів і доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Наталія Станасюк. Так відзначено їхні досягнення в науці, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.
Крім того, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток економіки і маркетингу області та з нагоди Дня маркетолога доцента кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ Наталію Косар відзначено Подякою Львівської обласної державної адміністрації.
![Представники ІНЕМ одержали обласні нагороди](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/10/para/gallery/zmdoblprem-2018.jpg?itok=olFY_ftf)
![Представники ІНЕМ одержали обласні нагороди](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/10/para/gallery/img8621.jpg?itok=I1GVBKnj)
![Представники ІНЕМ одержали обласні нагороди](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/10/para/gallery/4585425523363567463938867636954561030127616o.jpg?itok=uL03KI-m)