Представники ІНЕМ у рамках програми Erasmus+ читали лекції для студентів Кінгстонського університету

Кафедра ММП Львівської політехніки
на стажуванні

18–22 лютого 2019 року завідувач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» професор Ольга Пирог та асистент кафедри Олена Уголькова взяли участь у заходах проекту з академічної мобільності у рамках програми Erasmus+, що відбувалися у Кінгстонському університеті (Лондон, Великобританія).

Професор Пирог читала лекції для бакалаврів, магістрів і аспірантів у School of Law та Social and Behavioural Sciences, асистент Уголькова – у Kingston Business School. Крім того, представники Львівської політехніки провели наукові семінари, на яких презентували результати власних наукових досліджень.

Також було проведено низку зустрічей у Кінгстонському університеті щодо подальшої освітньої та наукової співпраці між університетами.

Ольга Пирог та Олена Уголькова Ольга Пирог та Олена Уголькова на стажуванні на стажуванні