Представники ІМФН та відділу комп’ютерних наук і телекомунікацій Краківської політехніки обговорили питання співпраці

Кафедра вищої математики Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Нещодавно делегація Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки у складі директора ІМФН професора Петра Пукача, професора кафедри обчислювальної математики та програмування професора Анатолія Прикарпатського, професора кафедри прикладної математики Йосипа Піскозуба та доцента кафедри вищої математики Мирослави Вовк провела робочу зустріч із керівництвом відділу комп’ютерних наук і телекомунікацій Краківської політехніки. Делегацію з польської сторони очолював декан відділу професор Павел Плав’як.

З метою реалізації на рівні структурних підрозділів чинної угоди про співпрацю між двома поважними університетами України та Польщі учасникам зустрічі обговорювали питання розширення наукової співпраці та налагодження міжнародної академічних обмінів студентів та викладачів.

Зустріч проведено в рамках тренінг-візиту за програмою Erasmus+ KA1.