Представники ІГСН у рамках українсько-польського проекту провели робочі зустрічі у Гданську

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
робоча зустріч у Гданську

Завідувач кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» професор Галина Луцишин і доцент кафедри Олександр Горбач 25 та 26 жовтня 2018 року в рамках проекту «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід України та Польщі» за підтримки Міністерства освіти і науки України провели робочі зустрічі у місті Гданську (Польща).

Представники Львівської політехніки зустрілися з Анною Лістевнік, директором школи № 57 у Гданську, де сформовані українські класи і навчаються більше ста дітей української громади. Також зустрілися з керівником Об’єднання українців у Гданську Еллою Кремінською. Плідною була зустріч із відомим польським істориком українського походження Ігором Галагідою.

У рамках ІІІ Українського тижня у Гданську політехніки відвідали виставку графіки Олега Денисенка, де зустрілися з консулом України в Гданську Левом Захарчишином.

робоча зустріч у Гданську робоча зустріч у Гданську робоча зустріч у Гданську