Задля розширення співпраці: представники французького університету Ле Ман були гостями Львівської політехніки

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
групове фото

Представники французького університету Ле Ман здійснили черговий візит до Львівської політехніки.

Проректорка з міжнародних зв’язків Еліан Елмале та директор відділу координування науки і технології Нігіна Рандріанантоандро цього разу зустрілися з ректором Юрієм Бобалом, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Олегом Матвійківим, завідувачем кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Володимиром Новіковим.

Співпраця між нашим та французьким університетами діє понад три роки. Скажімо, за умовами угоди між двома ЗВО, двоє аспірантів та двоє студентів ІХХТ торік навчалися в університеті Ле Ман. А цього разу ішлося про розширення співпраці з Політехнікою, зокрема з кафедрою напівпровідникової електроніки. Французькі гості також відвідали стартап-школу.