Представника Львівської політехніки на щорічних загальних зборах Eurodoc обрано членом Правління

Рада молодих учених при МОН
загальні збори Eurodoc

24–25 липня 2020 року відбулися щорічні загальні збори Європейської ради молодих дослідників і аспірантів (Eurodoc), де українська національна організація молодих вчених має своє представництво з 2014 року.

Цьогоріч делегатками від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України були Євгенія Поліщук та Ірина Губеладзе. Також Україну представляли Ірина Дегтярьова (член Консультаційної ради Євродок) та Олександр Березко (член Правління Євродок, доцент Національного університету «Львівська політехніка»).

24 липня було представлено річний звіт Євродок, де викладено основні досягнення впродовж останнього року. Заслухано фінансовий звіт та бюджет на наступний рік. 25 липня члени Євродоку представили й обговорили річні та довготермінові цілі організації. Обрано нового президента (Gulia Malaguarnera, Італія), членів правління, консультантів та секретаріат Євродок на наступний рік.

Зокрема, Олександра Березка обрано вебмайстром (відповідальним за підтримку веб-сайту Eurodoc та розміщення контенту) і членом Правління.

Ірина Дегтярьова обрана координаторкою робочої групи «Research Integrity», а Ірина Губеладзе – Plan S Officer та Bologna Follow up Group Officer. Окрім того, низка українських молодих учених стали членами різних робочих груп у Євродок: Accreditation, Democracy-Sustainability, Doctoral Training, Equality, Finance, Governance, Employment & Careers, Interdisciplinarity, Mental Health, Mobility, Open Science, Policy Research, Research Integrity.

Наступна конференція відбудеться в Празі у 2021 році.