Представник Львівської політехніки взяв участь в онлайн-конференції Вищої ради правосуддя

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права
Скріншот з онлайн-конференції

З метою забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя Вища Рада Правосуддя у співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями та науковцями провела в онлайн-режимі конференцію, яка стосувалась пропозицій до щорічної доповіді.

На запрошення організаторів участь у конференції Вищої ради правосуддя взяв представник Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», в.о. завідувача кафедри теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права, д.ю.н., професор Віталій Ковальчук.