Представник Університету проведе вебінар «Як взяти участь у програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Рада молодих учених при МОН України

Проект «Громадська синергія» запрошує на вебінар «Як взяти участь у програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»? Лікбез для початківців», який відбудеться 18 червня 2019 року.

Теми вебінару

• Які основні компоненти програми «Горизонт 2020»?
  • Як знайти конкурс для своєї організації, а також для розвитку власної діяльності?
  • Які проекти найчастіше отримують підтримку?
  • Як подати заявку?
  • Де шукати партнерів для проектів?
  • Як здійснюється фінансування проектів?
  • Яких найбільш типових помилок слід уникнути?
  • Приклади проектів за участю українських організацій/

Спікер – Іван Кульчицький, президент ГО «Агенція Європейських Інновацій», керівник Національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» за напрямком «Інформаційні та комунікаційні технології» (Національний університет «Львівська політехніка»).

Початок вебінару о 17:00.