Представник Львівської політехніки увійшов до складу десятої басейнової ради Дністра

За матеріалами сайту ЛОДА
Представник Політехніки увійшов до складу басейнової ради Дністра

В Україні відбувається активний процес формування басейнових рад за територіальним принципом. 15 листопада 2018 року в Івано-Франківську створено десяту басейнову раду Дністра.

Басейнова рада створена на основі принципів Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер 1992 року, Директиви 2000/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС від 23 жовтня 2000 року про встановлення рамок діяльності Співтовариства у сфері водної політики.

Басейнова рада діє у межах району басейну річки Дністер на території Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької та Одеської областей.

Від Львівської області до складу басейнової ради увійшов, зокрема, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка» професор Мирослав Мальований.