Представник компанії JetSoftPro прочитав лекцію для студентів кафедри систем автоматизованого проектування

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Лого JetSoftPro

4 листопада відбулася лекція від представника компанії JetSoftPro для студентів ІІ курсу кафедри систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Спікер – Сергій Харитонов, CEO JetSoftPro і BJet ERP, CTO ShiftPosts. В ІТ-галузі з 1989 року. Був СІО багатомільярдної групи компаній (16 бізнес лінійок – від рітейлу, банкінгу і телекому до медіа сет-топ-боксів та інтернет-персоналізованих платформ, екомерс-сайтів і логістичних систем управління бізнесом за кордоном), був СТО таких компанії як SoftServe (зростання персоналу від 40 до кілька тисяч осіб), Eleks (подвоїв із 650 до 1400 осіб). Викладав на кафедрі електронних обчислювальних машин ІКТА. Має досвід роботи зі студентами у Львівській політехніці та побудови корпоративних університетів.

Говорили:

• про мотивацію;
  • про тренди і проблеми, які виникають в ІТ;
  • для чого потрібні люди з інженерним мисленням у компаніях;

та про інше.