Представник ІБІС здобув перемогу на конференції молодих вчених «Молодь – драйвери відновлення країни»

Кафедра автомобільних доріг та мостів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

У травні 2024 року в Державному підприємстві «Національний інститут розвитку інфраструктури» (м. Київ) відбулася Третя Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Молодь – драйвери відновлення країни».

За підсумками заходу у двох номінаціях перемогу здобув аспірант Львівської політехніки, асистент кафедри автомобільних доріг та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Володимир Бідось із науковою роботою «Бітумні катіонні емульсії для технології холодного ресайклінгу дорожніх конструкцій». Роботу виконано під керівництвом к.т.н., доцента кафедри АДМ Юрія Сідуна із залученням сучасного лабораторного обладнання ПП «Лабораторія ЗахідДорСервіс».

В ході конференції фахове незалежне журі оцінювало виступи молодих учених, враховуючи актуальність, якість підготовлених тез і наукову новизну робіт, змістовність презентаційного матеріалу та самого виступу, фаховість відповідей на запитання учасників. Як наслідок, Володимир Бідось отримав перше місце від журі. Також представник нашого університету отримав приз глядацьких симпатій, адже переміг в інтерактивному голосуванні серед учасників конференції (більше 100 осіб).

Скріншот з онлайн-конференції Диплом переможця Диплом переможця