Представник Denso Ukraine провів професійний тренінг на кафедрі автомобільного транспорту ІМІТ

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Технічний тренер компанії Denso Владислав Луценко провів на кафедрі автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» технічний тренінг.

Основні теми, які було розглянуто:

• свічки запалювання Denso;
  • сенсори лямбда Denso.

Здобувачі освіти за програмою «Автомобільний транспорт» активно долучились до тренінгу у форматі діалогу «запитання-відповідь». За результатами тестування студентів на ресурсі Denso найкращі отримали цінні брендовані призи, а всі учасники тренінгу – сувеніри від компанії.

Кафедра автомобільного транспорту висловлює вдячність технічному тренеру Владиславові Луценку за професійний тренінг, який сприяє підвищенню якості підготовки студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Дякуємо Denso Ukraine за можливість навчатися і чекаємо знову в гості!

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу