Працівники МІОК Львівської політехніки провели скайп-семінар із вчителями української школи «Веселка» в Нідерландах

МІОК Львівської політехніки
українська суботня школа «Веселка» в Нідерландах

23 червня у рамках проекту «Українським суботнім та недільним школам діаспори», започаткованого Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», відбувся підсумковий скайп-семінар із вчителями української суботньої школи «Веселка» в Нідерландах.

Під час семінару вчителі школи Олександра Фарима та Олександра Хохла розповіли про результати апробації навчально-методичного забезпечення, розробленого працівниками МІОКу, зокрема поділилися враженнями від роботи з навчальними курсами «Чап-чалап», «Мої друзі», «Святкуємо разом!» та запропонували цікаві ідеї для подальшої співпраці.

Результатом семінару стало обговорення можливості підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою та Українською суботньою школою «Веселка».