Працівники кафедри соціології та соціальної роботи поспілкувалися онлайн із колегами з Вюрцбурзького університету

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

31 травня 2022 року працівники кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки мали чудову нагоду послухати лекцію та поспілкуватися в режимі онлайн із колегами з Вюрцбурзького університету, зокрема д-ром Олафом Хузом та Матіасом Зімлічем, на тему інклюзивної освіти у вищій школі.

Зустріч була присвячена багаторічній успішній співпраці й актуальній сьогодні соціальній проблемі – доступності освіти залежно від особистих потреб та життєвих обставин.

Політехніки щиро вдячні німецьким друзям за підтримку та допомогу у важкий для кожного українця час!