Відбулись цікаві зустрічі працівників кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Львівської політехніки Євгенія Шила та Назара Грицьківа з учнями 9–10 класів Давидівського ліцею імені Тараса Шевченка та Старосільського ліцею для ознайомлення школярів із бакалаврською освітньою програмою «Цифрові технології в точному землеробстві».
Сучасні тенденції розвитку агроінженерії потребують інтеграції передових технологій із сільським господарством, інженерією та сферою ІТ.
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/14/para/gallery/fgi-zobrazhennyaviber2024-05-0916-01-31-681.jpg?itok=jZ6hPNam)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/14/para/gallery/fgi-zobrazhennyaviber2024-05-0916-01-31-144.jpg?itok=g_KxmL1c)