Працівники кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій успішно захистили дисертації

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
Скріншот з онлайн-захисту

13 і 14 травня 2021 року відбулися засідання спеціалізованої вченої ради Д 35.042.04, на яких представлено дисертаційні роботи працівників кафедри АВКТ:

• докторанта Федоришина Романа Мироновича, дисертаційна робота «Імпульсні регулятори нелінійних систем керування в тепловій енергетиці» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, науковий консультант – професор Євген Пістун;
  • доцента Химко Ольги Мирославівни, дисертаційна робота «Математичні моделі, методи та алгоритми для автоматизації управління газотранспортними системами» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, науковий консультант – професор Василь Чекурін;
  • асистента Масняка Олега Ярославовича, дисертаційна робота «Вимірювання витрати та кількості супутнього нафтового газу» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, науковий консультант – професор Євген Пістун.

За результатами презентації та обговорення дисертаційних робіт спеціалізована вчена рада одностайним рішенням прийняла ухвали про присудження всім названим здобувачам відповідних наукових ступенів.

Вітаємо здобувачів із присудженням наукових ступенів, а завідувача кафедри професора Євгена Пістуна – з поповненням наукової школи, яку він очолює, новими дипломованими фахівцями!