Працівників публічної сфери запрошують в ІАПО на курси підвищення кваліфікації з формування конкурентних відносин

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Заставка до курсів

З метою вдосконалення знань і вмінь щодо формування та реалізації конкурентної політики кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки запрошує працівників публічної сфери, зокрема органів Антимонопольного комітету України, до проходження курсів підвищення кваліфікації, якими буде охоплено такі модулі.

• Модуль 1. Конкурентна політика в сучасних умовах
    1. Сутність та детермінанти конкурентного розвитку підприємств на товарних ринках.
    2. Соціально-економічний аспект зниження конкурентного розвитку суб’єктів господарювання
    3. Значення поінформованості для конкуренційної діяльності.
    4. Особливості формування конкурентних відносин у взаємодії з державою
  • Модуль 2. Економічні основи конкурентної політики на монополізованих ринках
    1. Напрямки та цілі антимонопольного регулювання економіки
    2. Регулювання природних монополій
    3. Регулювання потенційно конкурентних ринків
    4. Економічне регулювання діяльності підприємств публічної форми власності.

Формат проведення курсів – онлайн з використанням сервісу Google Meet.

Запланований період проведення курсів – вересень 2021 року (дату початку буде повідомлено майбутнім слухачам після формування групи). Тривалість навчання – 5 днів (загальний обсяг – 15 годин).

З питань укладення договорів та розв’язання фінансових питань прохання звертатись за телефонами: 068-351-14-96, 032-258-23-54.