Посвята першокурсників Львівської політехніки вперше відбуватиметься на площі біля пам'ятника Андрею Шептицькому

Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікацій Львівської політехніки
пам'ятник Митрополитові Андрею Шептицькому

Цьогоріч церемонія посвяти першокурсників у студенти Національного університету «Львівська політехніка» вперше відбуватиметься на площі Святого Юра біля пам'ятника Митрополитові Андрею Шептицькому. На урочистість усі зберуться 2 вересня о  10:00.

Ця знакова для політехніків подія повинна відбуватися по-особливому і в значимому місці. Тож молодь розпочинатиме свій шлях у доросле життя із благословення і молитви.

Серед багатьох настанов Митрополита Андрея для молоді є слова, якими кожна людина повинна керуватися у своєму житті:

«В кожну працю треба вкладати ціле своє серце, цілого себе, і то в усіх званнях, бо інакше праця не дає добрих наслідків», писав Андрей Шептицький.