Посібник-практикум з управління знаннями: книжкова новинка ІНЕМ і кафедри менеджменту персоналу та адміністрування

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Висвітлено основні пізнавально-прикладні аспекти економіки знань й об’єкти економіки знань. Велику увагу звернено на творчо-прикладні завдання щодо управління знаннями суб’єктів господарювання та його взаємозв’язку із організаційною культурою в умовах цифрової економіки й інтелектуалізації менеджменту. Запропоновано індивідуальні науково-дослідні завдання, що поглиблюють розуміння особливостей розвитку інтелектуального підприємства та його структури, системи управління корпоративними знаннями та інтелектуально-знаннєвими активами організації, тематику для презентацій та тестові завдання. Наведено запитання для самоконтролю знань та розвитково-фахові завдання з критичного мислення для навчального вишколу здобувачів вищої освіти, виконання яких дасть змогу всебічно оволодіти матеріалом кожного розділу дисципліни.

Для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, аспірантів і викладачів закладів вищої освіти. Посібник-практикум буде корисним для підприємців та управлінців і тих, хто цікавиться розвитком людського капіталу в умовах знаннєво-цифрової економіки.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки