Попередня інформація про відпочинок на базі «Політехнік-3» від Колегії та профкому студентів і аспірантів

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
колаж Попередня інформація про літнє оздоровлення

Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» інформує про попередні умови відпочинку в Коблево у Навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» у випадку його роботи у 2020 році.

Відвідувачам потрібно мати:

• заяву від студента;
  • заяву одного з батьків про те, що вони беруть повну відповідальність за студента у період перебування на базі відпочинку та за можливі наслідки перебування (це стосується всіх повнолітніх та неповнолітніх осіб);
  • результат тесту на Covid-19, тип тесту буде відомий згодом; результати будуть актуальними не більш ніж 4 дні від моменту проходження тесту;
  • довідку з інфекційної лікарні про відсутність іншого будь-якого сезонного захворювання чи інфекції; форма довідки буде відома згодом.

Умови перебування на базі відпочинку:

• перебування лише у респіраторі або масці так, щоб були покриті ніс та рот;
  • проживання у кімнаті не більше 2 осіб;
  • щоденна перевірка температури;
  • дотримання дистанції на всій території бази відпочинку;
  • сувора заборона на вживання алкогольних та тютюнових виробів.

Важливо: за ухиляння або порушення умов буде накладено штраф 17000 грн на особу та примусово завершено відпочинок.

Всю детальну інформацію щодо дат заїздів, цін, типу тесту та форми довідки буде повідомлено згодом.