Понад сто випускників Інституту права, психології та інноваційної освіти здобули диплом бакалавра

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

11 липня в Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулася урочиста академія з нагоди вручення диплома бакалавра випускникам спеціальностей «Психологія» та «Журналістика».

Близько 120 випускників отримали омріяний диплом бакалавра. Уперше за останні два роки урочиста академія пройшла в стінах ІППО. Адже у попередні роки, через карантині обмеження, диплом видавали кожному окремо за записом.

Директор Інституту права, психології та інноваційної освіти Володимир Ортинський привітав студентів з отриманням їхнього першого документа про вищу освіту.

«Сьогодні ви переможці, оскільки протягом чотирьох років боролися, працювали над тим, щоб отримати цей диплом. Він для вас відкриває дорогу в майбутнє. Віднині ви вже кваліфіковані працівники. Ви ті, хто здобув вищу освіту. Однак я вам бажаю, щоб на цьому не зупинялися. Щоб, незважаючи на складний воєнний час, і далі навчалися. Тобто маєте здобути повну вищу освіту. Ми вас будемо всіляко підтримувати й хотіли б вас бачити згодом магістрами психології й журналістики. Для цього в нас є все необхідне. Бажаю вам сили й натхнення, щоб ви йшли далі», – сказав Володимир Ортинський.

Ірина Сняданко, завідувачка кафедри теоретичної та практичної психології, зауважила, що це вперше за «ковідні» роки, коли дипломи в Інституті права, психології та інноваційної освіти вручили на урочистій академії.

«Минулого тижня я з дочкою переглядала «Зоряні війни». У третій частині майстер Йода сказав своєму учневі: «Якщо хочеш вчитися, ти маєш спочатку опанувати терпіння». Він не починав його вчити доти, доки герой не навчився терпіти. Терпіння відкриває повагу до ближнього. Коли навчитеся поважати ближнього, навчитеся поважати й себе. Терпіння і поваги – саме цього вам бажаю», – наголосила Ірина Сняданко.

Фоторепортаж із події