Помічник у роботі з науковими текстами: книжкова новинка ІКНІ і кафедри інформаційних технологій видавничої справи

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

LaTeX – мова розмітки даних та пакет макросiв TeX для високоякiсного оформлення документів – вважається стандартом для підготовки математичних i технiчних текстiв для публiкацiї в наукових виданнях. У навчальному посібнику, який підготували науковці кафедри інформаційних технологій видавничої справи д. т. н. М. А. Назаркевич і к. т. н. Ю. Г. Міюшкович, розглянуто питання редагування текстів, математичних формул, таблиць, графічних об’єктів, шаблонів публікацій. Окремо розглядаються питання верстання наукових статей, створення презентацій та візуалізації інформації засобами LaTeX.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки