Професор Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині проведе заняття для львівських політехніків

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Вальдемар Томашевський

На кафедрі політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки в рамках Угоди про викладацьку мобільність Еразмус+ 4–10 листопада 2019 року перебуватиме професор Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Республіка Польща) Вальдемар Томашевський.

7 листопада за участю професора Томашевського відбудуться такі заходи:

• 10:20–11:50 – лекція на тему «Українсько-польські відносини: актуальні питання та напрями подальшої співпраці» (аудиторія 313 IV навчального корпусу Університету);
  • 12:10–13:45 – методичний семінар «Сучасні методики та практики викладання безпекових студій для студентів-міжнародників: досвід України та Польщі» (аудиторія 312 IV корпусу).

Організатори запрошують викладачів, студентів та всіх зацікавлених.