Магістри-політологи Університету розпочали навчання за програмою подвійних дипломів у польському виші

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
у польському виші

Студенти-магістри кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» розпочали навчання за програмою подвійних дипломів у Вармінсько-Мазурському університеті в Ольштині (Польща).

Політехніки успішно склали кваліфікаційний іспит з польської мови, і попереду на них чекає цікавий семестр у європейському виші та багато нових, яскравих вражень.

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки вдячна за підтримку польським колегам та друзям професорці Терезі Астрамович-Лейк, професорові Аркадіушу Жуковському та докторові Мацію Хартлінському.