Студенти спільно із BEST відкривали ІТ-сферу: політехніки зустрілися зі спеціалістами компанії GlobalLogic

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
зустріч із представників міжнародної організації BEST зі спеціалістами компанії GlobalLogic

22 вересня у Політехніці представники міжнародної організації BEST зустрілися зі спеціалістами компанії GlobalLogic.

Запрошені спікери розповіли політехнікам про особливості старту ІТкар’єри для студентів, ознайомили з деталями нового набору курсів GL BaseCamp по С++ і дали корисні поради для студентів, які шукають можливості співпраці з ІТ-компаніями.

Після презентації студенти отримали відповіді на всі питання, що їх цікавили: які знання та навички потрібно мати, аби отримати роботу у ІТ-компанії, кому не варто працювати у сфері ІТ, як пройти співбесіду при влаштуванні у компанію та які переваги такої роботи.