Львівські політехніки взяли участь в організації християнського дитячого табору в донецькій Костянтинівці

За матеріалами сайту «Духовна велич Львова»
табір у Костянтинівці на Донеччині «Екодбайко»

Цьогорічний табір у Костянтинівці на Донеччині називався «Екодбайко». Його організували львівські студенти із волонтерського простору «DoBro» при Студентському капеланстві Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.

Табір відбувався на території місцевої школи у Костянтинівці. Щоденно учасники долучалися до Літургії. Окрім того, кожен день був присвячений конкретному екологічному аспекту. Роздумували, як любити природу і чому важливо про неї правильно піклуватися. Загалом до табору долучилося шестеро студентів-організаторів. У середньому на табір приходило 30 дітей.

Волонтер і студентка Національного університету «Львівська політехніка» Наталя Медведєва зазначила:

– Я долучаюся до цих таборів найперше, щоб змінювати Україну. Адже зміни починаються з нас. Якщо кожен буде казати «треба щось змінити» і не буде діяти, то й ніякого руху вперед не буде. Я хочу, щоб ми розбудовували Україну і допомагали розбудовувати Церкву на Сході нашої держави.