Львівські політехніки взяли участь у зустрічі в межах проєкту Еразмус+ EDUQAS у Казахстані

Кафедра ММП Львівської політехніки
учасники проєкту EDUQAS у Казахстані

24–28 лютого 2020 року в Kazakh University of Economics, Finance and International Trade (Астана, Казахстан) відбулась зустріч у межах проєкту «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в закладах вищої освіти 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP (EDUQAS)». Від Львівської політехніки в зустрічі взяли участь професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ігор Олексів, доцент кафедри ММП Роман Шуляр і доцент кафедри фінансів Павло Гориславець.

За підсумками зустрічі її учасники сформулювали пропозиції для освітніх програм «Фінанси» на магістерському та бакалаврському рівнях в Kazakh University of Economics, Finance and International Trade (Астана, Казахстан).

Крім того, було проведено низку зустрічей із казахськими партнерами та представниками Національного агентства з питань забезпечення якості України і казахським незалежним агентством, членом ENQA/EQAR IAAR.

учасники проєкту EDUQAS у Казахстані учасники проєкту EDUQAS у Казахстані учасники проєкту EDUQAS у Казахстані