Львівські політехніки взяли участь у координаційній зустрічі в межах проекту Erasmus+ КА2 CBHE «EDUQAS»

Кафедра ММП Львівської політехніки
зустріч учасників проекту «EDUQAS»

З 14 до 20 січня 2019 року в Університеті Льєжа (м. Льєж, Бельгія) відбувалася робоча зустріч учасників проекту «EDUQAS», яка проходила в рамках програми Erasmus + KA2 CBHE «EDUQAS». Спікерами на цій зустрічі були представники закладів вищої освіти Казахстану, Бельгії, Франції та України, а також представники Національних Агенцій із забезпечення якості освіти.

У зустрічі взяли участь науковці Національного університету «Львівська політехніка»: координатор проекту, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ігор Олексів і доцент кафедри ММП Вікторія Харчук, які презентували досвід Львівської політехніки у формуванні внутрішньої системи забезпечення якості та результати імплементації Європейського досвіду. Водночас було обговорено подальші кроки розвитку та імплементації проекту у Львівській політехніці.

зустріч учасників проекту «EDUQAS»