Представники Університету взяли участь у зустрічі в Львові (Україна) в рамках міжнародного проєкту SmaLog Erasmus+/КА2

Кафедра ТТ Львівської політехніки
учасники зустрічі в Львові рамках проєкту SmaLog

30–31 липня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» міста Львів відбувся ІІ щорічний тренінговий семінар із питань SmaLog (WP 4.5), який проходив у рамках програми Erasmus+ KA2.

Відповідно до робочого плану Smalog проведено щорічний тренінговий семінар з питань SmaLog у Національному університеті «Львівська політехніка» (Україна).

Головна мета зустрічі: надати UA / GE викладачам (вчителям) SmaLog загальну основу для аналізу та моделювання транспортних систем відповідно до результатів SmaLog. Лекції дають професори з університетів-партнерів ЄС. Викладачі ЄС нададуть матеріали навчальних модулів англійською мовою.

Провідні професори з університетів-партнерів ЄС ознайомили учасників семінару з навчальними модулями в рамках програми SmaLog:

1. Prof. Dr. Norbert Gruenwald, Hochschule Wismar – University of Applied Sciences: Technology, Business and Design (Introduction to Problem Solving)
  2. Prof. Dr. Norbert Gruenwald, Hochschule Wismar – University of Applied Sciences: Technology, Business and Design (Introduction to Project Management)
  3. Prof. Alexander Sobota, Silesian University of Technology (Macroscopic transportation moddeling)
  4. Prof. Aleksander Sładkowski, Silesian University of Technology (Some aspects of modern logistics (part 1–2))
  5. Prof. Brayan González-Hernández, Sapienza University (Simplified Road Safety Methodology for Infrastructure Risk Assessment)
  6. Prof. Eleonora Meta, Sapienza University (An overview of Road Infrastructure Safety Management procedures with a focus on road safety impact assessment)
  7. Prof. Agostino Nuzzolo, Prof. Antonio COMI, University of Rome Tor Vergata (Transit System Modelling (part 1))
  8. Prof. Agostino Nuzzolo, Prof. Antonio COMI, University of Rome Tor Vergata (Transit System Modelling (part 2))