Львівські політехніки взяли участь у координаційній зустрічі в межах проекту Erasmus+ КА2 CBHE «EDUQAS»

Вікторія Харчук, кафедра ММП Львівської політехніки
учасники зустрічі учасників проекту «EDUQAS»

З 10 до 15 вересня 2018 року в Королівському Інституті Технологій (Стокгольм, Швеція) відбувалася робоча зустріч учасників проекту «EDUQAS», яка проходила в рамках програми Erasmus + KA2 CBHE.

У зустрічі взяли участь представники Національного університету «Львівська політехніка» – доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Роман Шуляр і доцент цієї ж кафедри Вікторія Харчук.

Метою зустрічі було презентувати міжнародній спільноті кращі практики забезпечення якості освіти в розрізі співпраці з бізнесом та урядом. Водночас до уваги присутніх було представлено досвід Швеції в напрямку розбудови національних та внутрішніх стандартів забезпечення якості освітнього процесу.