Політехніки взяли участь у 25-й Міжнародній конференції Асоціації Центрально-Європейської політичної науки

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з конференції

17–19 листопада 2021 року команда проєкту Jean Monnet Module «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (EaP Initiative) та колеги з кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у 25-й щорічній Міжнародній конференції Асоціації Центрально-Європейської політичної науки – «Виклики демократії: політичні процеси Центральної та Східної Європи».

У конференції, що відбулась у Вармінсько-Мазурському університеті в Ольштині (Польща), взяли участь близько 120 науковців у сфері політичних наук із 21 країни світу. Команда проєкту EaP Initiative виступила з доповіддю на тему «Динаміка демократизації країн-адресантів Ініціативи ЄС Східне партнерство».

Під час конференції львівські політехніки взяли участь у пленарному засіданні, круглих столах та роботах секцій, також вдалось налагодити міжнародні контакти з іноземними колегами.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції